Hakkımızda

Komplus Hakkımızda

KOMPLUS standartlarına uygun üretimleriyle ülkemizin her köşesinde güvenle kullanılan ve aranılan bir marka olmuştur.
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizlere ileriye yönelik maksimum kalite hedefimize ulaştıracağına dair hiç bir şüphemiz yoktur.

VİZYON
Değişen dünyada, sürdürülebilir büyüme ile kaliteli, yenilikçi ürünlerini dünyada daha fazla müşteriye hızla ulaştırmak.

MİSYON
Çevre ve toplum değerlerine saygılı; ileri teknoloji kullanarak yüksek kalite ve uygun fiyatlarla PPRC ve ek parçalarını üretmek, yenilikçi ve rekabetçi anlayışla sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ
Müşteri Önceliğimizdir.
Yönetim anlayışımızda daima müşteri gereksinim ve beklentilerini dikkate alarak karar alırız. Müşterimize katma değer yaratmak için çalışırız. Müşterilerimizle sürekli iletişim içindeyiz ve “kazan-kazan” ilkesiyle hareket ederiz.
Sürekli Gelişimi Destekleriz.
Hızla değişen dünyada, sürekli öğrenen ve gelişen çalışanları ile daima yenilikleri yakalamaya ve sürekli gelişmeye çalışırız.
Kalitede en iyi olmak.
İşimizi en iyi şekilde yapma çalışırız. Sürekli bilgisini ve kendisini yenileyen çalışanlarımız, en iyi teknik bilgi ve donanımla daima yüksek kalitede en iyi üretimi sağlar.
Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak fark yaratırız.
Rekabetçiyiz.
Faaliyet alanımızda iddialıyız. Hızlı ve dinamik yapımızla her zaman en iyiyi müşterilerimize en uyguna sunarız.